• camiye gidince hiçbir şey anlamadan dönüyorum

  14.
  hutbeler daha önemli konulardan seçilmeli.insanlarda iz bırakmalı.
  2 ... hunter08
 • kızlarımız neden ahlaksız oldu çıktı

  7.
  eskiden televizyon dizileri deniyordu şimdi gitgide küreselleşen bir dünya var. köylerde dahi internet kültürü, sosyal medya yaygın kullanılmakta dahası 70 yaşında olan dedeler bile face de.Cep telefonu zor kullananlar interneti öğrenmiş.
  ... hunter08
 • ses tonu güzel erkek çekiciliği

  6.
  bende kadınların ortalıkta onca yakışıklı erkeği bırakıp maçolarla dolaştığını sayenizde yeni çözdüm. Hele bir şu teybe ses ver abi. Ülkemiz insanı kavgada bile çok bağıran tipten korkar. Malesef yüksek sesle konuşmak, başkalarını rahatsız etmek bizim toplumumuzda özgüven ve güç gösterisi olarak kabul görmektedir.ilkel bir anlayış tarzıdır.Bayanların bilinçaltında da böyle bir algı yerleşmiştir. Halbuki ses olayı sadece buz dağının görünen yüzüdür.insanların iç yapısını yeteneklerini sesiyle çözemezsiniz.
  ... hunter08
 • atatürk solcu değildir

  11.
  solçuluk-sağcılık kavramı sonradan batının bizim içimize bıraktığı nifak tohumudur.70' li 80'lı yıllarda bu yüzden lise öğrencileri bile siyasi kavgalara girmiştir. Atatürk sağcının da solcunun da evrensel lideridir.Ülkemizin ortak değeridir.Kurtuluş savaşında böyle bir olgu olsaydı ordu bir araya gelemezdi.Daha yakın geçmişte ordumuzda ağırlıklı solcu bir zihniyet tarafından yönetilmiş veya yıllarca bizlere böyle lanse edilmiştir, bu ordunun içine düştüğü en büyük yanlıştır.Solculuk ekolü birileri Atatürk gibi başarılı bir liderin değerlerine gerçekte sahip çıkmayıp, kendi çıkarları uğruna maske olarak kullanmasından ibarettir. Sevineceğimiz husus şudur sağcılık ve solculuk ekolü artık yeni nesil gençlik arasında pek konuşulmamaktadır.
  3 -1 ... hunter08
 • kadın deyince

  1.
  kadın gibi kadın aranır ama bu iş altın madeni bulmak kadar zordur.Bir kere yavşaklık şart.Çeneniz düşük geveze değilseniz dünyanın en yakışıklısı olsanız kadının gözünde hiçsiniz bence.
  2 -1 ... hunter08
 • el sikiyle gerdeğe girme timi

  1.
  işlerini kendileri yapmayıp başkalarına güvenenler, onlara gör dürenler ile ilgili genelde mecaz anlamda kullanılan argo bir sözdür.
  ... hunter08
 • kavga etmekten korkan erkek

  28.
  "erkekliğin yüzde 90'ı kaçmaktır" sözüyle çelişen bir durum.Siz genede siz olun fazla cesaretli olmayın.Rakibinizi iyi tartın. ikinci bir Aksaray esnafı irlandalı boksör muharebesi istemiyor ülkemizde.
  1 ... hunter08
 • insanlar neden evlenirler

  100.
  neslin devamı, cinselliği sağlıklı ve meşru yaşama ama en önemlisi de yalnızlık korkusu.zira evlenmeyenlerin ilerde yalnız kalması muhtemeldir.Sırf toplumsal baskı sebebiyle de evlenenler olabilir .zira ülkemiz insanınca bir yaştan sonra evlenmemek normal karşılanmıyor.Geleneklere aykırı davranmak bazen kişi asosyalliğe itilebilir.ileri yaşlarda bekarlık sosyal statüde negatif etki yapabilir.
  2 ... hunter08
 • baktık ilişkimiz evliliğe gidiyor biz de ayrıldık

  8.
  alışkanlık haline gelmesi durumu yüksektir. siz yine de evlilikten yana olun.çevremizde evlenip te ne yapacaksın diyen evli tiplere aldanmayın.
  2 ... hunter08
 • yalnızlık

  7882.
  en uç noktaları yalnız başına ameliyata gitmek ve yalnız ölmek en ürkütücü olanıdır.Boşuna dememiş atalar yalnızlık Allaha mahsustur. yalnız yaşayan bireyleri azaltmak için okullarda öğrencilerin sosyalleşmesine yönelik daha çok eğitim verilmeli.Öğretmenler asosyal öğrencilere duyarsız davranmamalı.Onlarla daha çok ilgilenmeli. Bu iş anaokulunda başlar.Aile kurumunda önem verilmeli.
  1 ... hunter08
 • yalnızlık

  7878.
  en zoru kalabalığın içinde yalnızlıktır. düşünsenize koskoca bir metropolde yapayalnızsınız.
  -1 ... hunter08
 • kendinden büyük kadınlara ilgi duyan erkek

  3.
  genelde saçları sarıya boyalı bakımlı erkek ruhundan anlayan bayanlardan hoşlanan erkektir.
  2 ... hunter08
 • kızların 50 kızla çıkmış erkek tercihi

  8.
  o kadar kız seçtiğine göre bu adamda bir marifet var diye düşünen kızların tercihidir.
  ... hunter08
 • sonsuza kadar evet

  6.
  keşke tutulabilse ama çoğu kez havada kalan bir cümle.
  ... hunter08
 • recep tayyip erdoğan ın 3 çocuk yapma çağrısı

  279.
  devletin çocuk yapmadan ziyade uzmanlaşmış kişilerle evlilik sorununa el atması gerekir. Ortalıkla 35-40 yaşını aşmış onca bekar erkek ve kadın var siz çocuk yapmadan bahsediyorsunuz. Söz, kına , düğün, takılar gibi katı gelenekler ile ev , iş, araba, maddiyat beklentileri yüzünden evlilik her geçen gün zorlaşmaktadır. Bu kadar külfetin altından kalkamayanlar kendini yalnızlığa itmektedir.
  ... hunter08
 • türk kızlarının kibar erkeklerden hoşlanmaması

  22.
  Doğru bir tespit ne kadar ortalıkta bağırır çağırırsanız şaklabanlık yaparsanız kızların gözünde o derece popülariteniz artar. Ben kızların beyefendi kibar bir erkekle dolaştığını görmedim.
  ... hunter08
 • 40 yaşında olmak

  22.
  eskiye özentinin başladığı yaşlardır. Anılar canlanmaya başlar
  ... hunter08
 • borla çalışan otomobil

  1.
  bunlar efsane olabilir. kaç kez icat edildi
  ... hunter08
 • sünnet düğünü saçmalığı

  13.
  Bu şımarık insanların yaptığı bir eylemdir. Bu yaştaki çocuğa aşırı değer vererek onu kendinden de sımarık duruma getirirler. iyimidir kötü müdür sizlerin takdirine sunuyorum. Bu tür insanlar yaptığı her işte çevrenin desteğini arar. işe girer abartır , evlenir abartır. Mütevazilik bazen şakşakçılıktan iyidir.
  ... hunter08
 • yeni şeyler getiriyorum